KONST / Litografier / Färglitografi 11919296
*
nr 1191 9296
André Lanskoy
(1902-1976)
Färglitografi, André Lanskoy (1902-1976), Signerad, numrerad 8/50. Motivet: 37x40
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 juni 2018
kl 20:32:56
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/6 22:12:56
1
300 kr
18/6 13:04:32
2
600 kr
18/6 13:04:50
2
700 kr
18/6 17:38:13
3
700 kr
18/6 17:38:13
2
700 kr (Budbetjänt)
18/6 20:07:17
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: andre lanskoy färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:42
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:46
-
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:23
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:43
-
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:49
*
André Lanskoy
Läs om budbetjänten
nr 1191 9296
André Lanskoy
(1902-1976)
Färglitografi, André Lanskoy (1902-1976), Signerad, numrerad 8/50. Motivet: 37x40
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 18 juni 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
17/6 22:12:56 | 1 | 300 kr |
18/6 13:04:32 | 2 | 600 kr |
18/6 13:04:50 | 2 | 700 kr |
18/6 17:38:13 | 3 | 700 kr |
18/6 17:38:13 | 2 | 700 kr (Budbetjänt) |
18/6 20:07:17 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: andre lanskoy färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:42 -
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:46 -
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:23 -
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:43 -
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:49